Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica After Sun Repair 100ml


Ürün kodu: #14059
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

UV ışınlarından kaynaklanan hasarları onarmaya yardımcı olur, cildi serinletir ve rahatlatır.

Bu ürünle birlikte 1,94 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
194,00 TL 194,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica After Sun Repair  Güneş Sonrası Bakım Balsamı 100 ml

UV ışınlarından kaynaklanan hasarları onarmaya yardımcı olur, cildi serinletir ve rahatlatır.

İnanılmaz şekilde rahatlatan bakım kremi, güneş yanıklarını serinletmeye ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olarak UV ışınlarından kaynaklanan hasarları onarmaya yardımcıdır. Suni renklendirici ve koku içermez.
İnanılmaz rahatlatıcı bakım temas ettiği yüzeyi serinletir. Japon Akça Ağacı , UV'den kaynaklanan DNA hasarlarının onarılmasına yardımcı olur. Eşsiz homeopatik karışım güneşten kaynaklanan iritasyonun, kızarıklığın ve acının azaltılmasına yardımcı olur.

Kullanım


Yüz ve boyun ve güneşe maruz kalınan alanlara bol miktarda uygulayın. Göz çevrenize gelmemesine dikkat edin. Maksimum cilt rahatlığı için gerekli olan hassas bölgelerde uygulamayı tekrarlayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.