Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Antioxidant Hydramist 150 ml


Ürün kodu: #13240
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için sıkılaştırıcı özelliği ile serbest radikal hasarlarına karşı koruyan nemlendirici sprey

Bu ürünle birlikte 3,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
314,00 TL 314,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Antioxidant Hydramist  Yenileyici, Anında Sıkılaştırıcı Antioksidan Sprey 150 ml 

Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltler için

Açıklama :

Cilt dokusunu düzeltecek anında sıkılaştırıcı etkiye sahip, serbest radikal hasarlarıyla savaşan ve alipoid ve susuz ciltleri yoğun şekilde nemlendiren yenileyici bir antioksidan kalkan. Suni koku ve renklendirici içermez.

Bezelye Özü anında sıkılaştırma etkisi yaratır, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Beyaz Çay, Meyan Kökü ve Beta Glukan cilt yaşlanmasının sebepleri ile savaşır. Magnezyum Askorbil Fosfat kollajen üretimini uyarır ve kollajeni parçalayan MMP'leri baskılar. Palmitol Tripeptid-7 cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Kullanım :


Temizlemeden sonra yüze ve boyuna, göze kaçırmamaya dikkat ederek püskürtün. Aynı zamanda gün içinde makyajınızın üzerinden bile uygulayabileceğiniz bir yenileyici olarak püskürtün.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.