Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Barrier Repair 30 ml


Ürün kodu: #13256
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Hassaslaşmış ve duyarlı cilt için, susuz nemlendirici

Bu ürünle birlikte 3,36 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
336,00 TL 336,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Barrier Repair  Cildi Onaran Koruyan Benzersiz Susuz Nemlendirici 30 ml

Kuru veya zamansız yaşlanmış cilt için

Açıklama :

Cildi koruyucu görünmez kalkan ,bariyer tabakayı güçlendirerek iritasyonu engeller ve cilt sağlığını geri kazandırır. UltraCalmingTM Complex içerir.

Hassaslık, kızarıklık, irritasyon ve yanmayı azaltmak için özel geliştirilmiş UltraCalming Complex?i içerir. daha fazla zarara karşı çevresel saldırılara karşı koruma sağlar. Vitamin C and E serbest radikallerle savaşmaya ve kollajen oluşumuna yardımcı olur. Cildi makyaj için hazırlar.

Kullanım :


Az bir miktar ürünü tüm yüz ve boyuna hafif, yukarı doğru hareketlerle uygulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanın. Gentle Soothing Booster sonrasında veya içine ilave edilerek uygulanabilir. UltraCalmingTM Mist ve UltraCalmingTM Serum Concentrate sonrası kullanımı en uygun kullanım şeklidir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.