Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica C-12 Pure Bright Serum 50ml


Ürün kodu: #20080
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Hiperpigmentasyon lekelerini dengelemek için

Bu ürünle birlikte 6,98 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
698,00 TL 698,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Dermalogica C-12 Pure Bright Serum 50ml

Cildinizdeki hiperpigmentasyon lekelerini dengelemek için bu hafif yapıdaki, bölgesel uygulanan serumu, temizlenmiş yüzünüze nemlendirici uygulamasına geçmeden önce kullanın. Oligopeptidlerin, Prinçten elde edilen Fitik Asitin ve Antioksidan çinko Glisinat'ın, Kırmızı ve Kahverengi yosun ile kombinasyonu, melanin üretimini kontrol altına almaya ve hiperpigmentasyon oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Kolay emilen yapısı, koyu renkli lekeleri aydınlatmak için içeriklerinin daha iyi emilmesine ve dilt berraklığının arttırılmasına yardımcıdır.

Kullanım Şekli:

En iyi sonuçlaruı almak için, gündüzleri Pure Light SPF50'den önce, Akşamları ise Pure Night'tan sonra tüm yüz ve boyuna uygulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.