Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Close Shave Oil 30 ml


Ürün kodu: #13287
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Tıraş bıçağını kullanırken tıraş ettiğiniz yeri görmenizi ve tıraş bıçağının kaymasını sağlar

Bu ürünle birlikte 1,24 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
124,00 TL 124,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermalogica Close Shave Oil    Ultra Yumuşak Traş Yağı 30 ml

Tüm cilt durumları için

Sıyrık yok. Kesik yok. Kızarıklık yok. Aşırı yakın tıraş için bu ultra yumuşak tıraş yağı ile cilt ile tıraş bıçağı arasında bir tampon yaratın. Suni renklendirici ve koku içermez.

Tıraş tahrişini, kesikleri ve sıyrıkları azaltır. Şeffaf formülü, tıraş olunan alanlarda maksimum görünürlük sağlar ve favorileri, bıyıkları vs. olanlar için kullanımı idealdir. Cildi düzenleyici silikon bariyer lipitlerini korur ve kuvvetlendirir. Kafuru, cildi yumuşatır, sakinleştirir ve maksimum yakın tıraş için sakalı havaya kaldırmaya yardımcı olur.

Kullanım


Nemli avuç içinizde bir kaç damla ürünü karıştırın ve tıraş olunacak nemli bölgeler üzerine uygulayın. Tıraş bıçağınızı sık, sık temizleyin.Arzu edilirse ,tıraş edilen bölgeleri durulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.