Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Concealing Spot Treatment 10ml


Ürün kodu: #13270
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Sivilceli ciltler için, hafif renkli günlük kullanım ürünü sivilceleri azaltmak ve gizlemek için idealdir.

Bu ürünle birlikte 1,88 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
188,00 TL 188,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Concealing Spot Treatment   Sivilceleri Temizleyici ve Gizleyici Renkli Lokal Bakım 10 ml

Akneli ve sivilceye eğilimli ciltler için

Açıklama :

Doğal kapatıcı rengi ile gün boyu sivilceleri gizlemek için için ideal bakım ürünü. Sülfür ve Çinko Oksit,sivilceleri kapatmaya ve kapamaya yardımcı olur. Bakım ürünlerinde Benzoil Peroksit olmasını istemeyen kişiler için mükemmel bir alternatiftir. Suni koku ve renklendirici içermez.

Sülfür ve Çinko Oksit sivilcelere bakım yapar ve kapatır. Sivilcelere bakım yaparken doğal renk ile gizlilik sağlar. Salisilik Asit tıkanmış folikülleri temizlemeye ve akne oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Bakım ürünleri içinde Benzoil Peroksit maddesinin istemeyen kişiler için mükemmel bir alternatiftir.

Kullanım :


Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Sivilce oluşumunu devamlı kontol etmek için, gün boyu ihtiyaç duyulduğunda problemli bölgenin üzerine nazikçe uygulayın. Oil Control Lotion veya önerilen Dermalogica Nemlendiricisinin üzerine uygulayın. Sivilcelerden tamamen kurtulana kadar uygulamaya devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.