Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Daily Resurfacer


Ürün kodu: #20082
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

35 adet, tek kullanımlık durulanmayan anti-aging eksfoliasyon bakım

Bu ürünle birlikte 5,02 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
502,00 TL 502,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Dermalogica Daily Resurfacer

Hidroksi asitler ve enzimler zamansız yaşlanma izlerini azaltmak için kızarıklığa yol açmadan cildi yumuşatır. Aydınlatıcı kompleks, cilt tonunu dengelerken Rooibus ve Yeşil Çay cilde nem sağlar. Suni koku ve renklendirici içermez.

Nasıl Kullanılır ?

Akşam, Dermalogica Çift Temizleme uygulamasına PreCleanse ile başlayın. İkinci temizlemeyi önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile yapın. Cildi kurulayın. Paketi açın ve keseyi işaret parmağınıza geçirin. Dairel hareketlerle cildinize uygulayın. Özel aplikatör, belirli sorunların olduğu alanlara daha kolay uygulamanızı sağlayacaktır. Önerilen Dermalogica Toniği, Konsantre Destekleyici ve Nemlendirici ile devam edin.

Nasıl Çalışır ?

Hidroksi asitler ve enzimler kızarıklığa yol açmadan cildi yumuşatır. Turunç ve Pirinç Özü hiperpigmentasyonu kontrol altına almaya yardımcı olarak cildi aydınlatır.Cilde nem sağlarken, serbest radikal hasarlarına karşı korur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.