Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Dermal Clay Cleanser 250ml


Ürün kodu: #13230
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Yağlı ciltler için ferahlatıcı, killer içeren bu kremsi temizleyici, aşırı yağlı ciltten emer, cildi derinlemesine temizlar ve cilt dokusunu düzenler.

Bu ürünle birlikte 2,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
243,00 TL 243,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Dermal Clay Cleanser 250ml

Aşırı yağ üretimi olan cilt için

Açıklama :

Suda çözünebilen Bentonit ve Kaolin killer ile kombine edilmiş arındırıcı botanik özler ve tazeleyici Mentol aşırı yağı giderir ve cildi arındırır. Suni renklendirici ve koku içermez.

Bentonit ve Kaolin killer aşırı yağı emmeye yardımcı olur, gözenekleri temizler ve birikimleri giderir. Ferahlatıcı Mentol, ciltte serinletici bir etki yaratırken hassasiyeti yatışmasına yardımcı olur.Mürver Ağacı, Sarmaşık ve Limon ileride oluşabilecek sivilceleri engellemeye yardımcıdır.

Kullanım :

PreCleanse uygulamasından sonra nemli yüz ve boyuna nemli parmaklar ile hafif ve yukarı doğru hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Konjesyon ve birikimlerin olduğu alanlara yoğunlaşın. Ilık su ile durulayın. Multi-Active Toner ve önerilen Dermalogica Nemlendiricisi ile devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.