Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Environmental Control Deodorant


Ürün kodu: #13288
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Tüm cilt durumları için

Bu ürünle birlikte 1,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
140,00 TL 140,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermalogica Environmental Control Deodorant  Alüminyum İçermeyen Stik Deodorant 64 gr

Tüm cilt durumları için

Açıklama


Doğal kokusuyla koruma sağlayan, hassas veya alerji eğilimli ciltler için bile uygun özelliklere sahip olan kaygan stik şeklindeki deodorant. Suni koku ve renklendirici içermez.

Aluminyum içermeyen, tahriş edici anti-perspiranlara güvenli bir alternatif olarak kullanılabilir. Karanfil, Zufa Otu ve Kişniş vücut kokularını kontrol etmeye yardımcı olur. Maydanoz Tohumu, kötü kokuları baskılarken, cildi rahatlatır. Silika terin emilmesine yardımcı olur. Kıyafetlerde leke yapmaz ve beyaz kalıntı bırakmaz.

Kullanım


Banyo ve duş sonrasında, ürünü koltuk altına uygulayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.