Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Gentle Cream Exfoliant 75 ml


Ürün kodu: #13245
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Hassas ciltler için hücre yenilenmesine destek peeling

Bu ürünle birlikte 3,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
305,00 TL 305,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Gentle Cream Exfoliant  Cildi Aşındırmayan Eksfoliasyon Bakımı 75 ml

Tüm cilt durumları için, çevresel etkilerden hassaslaşmış ciltler hariç.


Cildi aşındırmayan hidroksi asitli eksfoliasyon bakımı ölü deri hücrelerininciltten atılmasına yardımcı olurken pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar. Suni koku ve renklendirici içermez.

Maske/eksfoliasyonu bir arada sunan kullanışlı ürün.Laktik Asit ve Salisilik Asit, ölü deri hücrelerini söker ve hücre yenilenmesini hızlandırır. Sülfür, derinlemesine temizleme sağlarken bakterilerin sebep olduğu sivilceleri gidermeye yardımcı olur.

Kullanım


Dermalogica Çift Temizlemesine PreCleanse ile başlayın. İkinci temizlemeyi önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile yapın. İnce bir tabaka halinde dudak ve burun kenarlarını koruyarak tüm yüze ürünü uygulayın.Daha duyarlı olan göz çevresinde dikkatli kullanın. Etki etmesi için 10-15 dakika bekleyin. Cillten temizleyin. Haftada iki kez kullanın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.