Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica İntensive Eye Repair 15 ml


Ürün kodu: #13278
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Kuru ve zamansız yaşlanan ciltler için bu ultra-zengin krem, zamansız yaşlanan cildi onarır

Bu ürünle birlikte 4,23 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
423,00 TL 423,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica İntensive Eye Repair   İnce Çizgileri Gideren ve Hasarları Onaran Ultra Zengin Göz Kremi 15 ml

Kuru ve zamansız yaşlanmış ciltler için göz bakımı

Cildi yenileyen fitobesleyiciler, antioksidan vitaminler ve rahatlatıcı bitkiseller kuruluk çizgilerini azaltıp, nazik göz çevresindeki hasarları yenileyen ultra-zengin krem. Suni renklendirici ve koku içermez.

Salatalık, Çobanpüskülü ve Dağtütünü cildin dokusunu ve elastikiyetini korumaya yardımcı olur. Pantenol zamansız yaşlanma izlerini onarmaya yardımcıdır. Antioksidan Yeşil Çay ve Vitamin E ve C serbest radikallerin ciltte yarattığı hasarlarla savaşır. 

Kullanım


Sabah cildi temizledikten sonra, tüm göz bölgesine dıştan içe doğru hareketlerle uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.