Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica MAP-15 Regenerator


Ürün kodu: #13271
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltler için

Bu ürünle birlikte 6,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
605,00 TL 605,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Dermalogica MAP-15 Regenerator

Cildin Elastikiyetini Arttıran Yenilikçi Bakım 8gr / Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltler için

İçerdiği yüksek konsantrasyondaki Magnezyum Askorbil Fosfat (MAP) cilt tarafından tamamen emilerek, cildin sıkılığında ve berraklığında önemli bir gelişme sağlayan, tozdan emülsiyona yenilikçi bir bakım. Suni koku ve renklendirici içermez.

Magnezyum Askorbil Fosfat Vitamin C'nin asidik olmayan kararlı bir formudur ve kollajen üretimini tetikler, Reaktif Oksijen Türleri (serbest radikaller) ile savaşır ve MMP'leri baskılar. Beyaz Çay AGEs'lerin oluşumuna karşı korur. Hyaluronik Asit, önemli derecede nemlendirme sağlar ve elastikiyeti arttırır.

Kullanım


Bölgesel bir bakım gibi kullanmak için, küçük bir miktarda ürünü parmak uçlarınızla dağıtın ve yaşlanma izlerinin belirgin olduğu göz ve dudak çevresi gibi bölgelere MultiVitamin Power Firm'den önce uygulayın. Önerilen Dermalogica Nemlendiricisini uygulamadan önce, aydınlatma ve sıkılaştırma özelliği kazandırmak amacıyla bir bezelye tanesi kadar ürünü nemlendiriciye karıştırarak uygulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.