Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Multi Active Toner 250ml


Ürün kodu: #13242
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Tüm cilt tipleri için ultra nemlendirici yüz spreyi Ultra hafif ferahlatıcı yüz spreyi

Bu ürünle birlikte 2,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
255,00 TL 255,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Multi-Active Toner  Ultra Hafif Nemlendirici ve Yumuşatıcı Sprey 250 ml

Tüm cilt durumları için

Açıklama :

Ultra- hafif yüz spreyi cilt yüzeyini yumuşatırken nemlendirme ve ferahlatma sağlar. Nemlendiricinin emilimi için cildi hazırlamaya yardımcı olur. Suni koku veya renklendirici içermez.

Cilt yüzeyini yumuşatırken, cildi nemlendirir ve ferahlatır. Daha fazla nem sağlamak için cilt gözeneklerinin emilimine yardımcı olur. Lavanta arındır ve sakinleştirir. Oğul Otu ve Aloe Vera cildi serinletir ve ferahlatır.

Kullanım :


Dermalogica Çift Temizleme uyguladıktan sonra, tüm yüz ve boyuna gözlerinizi kapatarak püskürtün. Önerilen Dermalogica nemlendiricisi ile devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.