Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Multivitamin Power Firm 15 ml


Ürün kodu: #13277
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için güçlü, cildi yeniden yapılandıran sıkılaştırıcı komplex

Bu ürünle birlikte 4,38 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
438,00 TL 438,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Multivitamin Power Firm   Göz Çevresindeki Gözle Görülen Çizgileri Yok Eden Kompleks 15 ml

Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltlerde göz bakımı

Açıklama :

Göz çevresindeki görünür çizgilerle savaşan bu güçlü sıkılaştırıcı kompleks, cildi yeniden yapılandırıcı antioksidan vitaminler ve koruyucu Silikonlar ve Kırmızı Deniz Yosunu Özü içerir. Suni koku ve renklendirici içermez.

Vitamin A, C ve E'nin emilimi, cildin doğal yenilenme sürecini arttırmaya, elastikiyetini üçlendirmeye, yumuşaklığını arttırmaya ve Reaktif Oksijen Türlerine (serbest radikaller) karşı savaşmaya yardımcı olur. Ciltte nazikçe eriyen Silikonlar, ince çizgilerin azaltılmasına ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Yeşil Çay iritasyonun yatıştırılmasına yardımcı olur.

Kullanım :


Görünür yaşlanma izlerine konsantre olarak göz çevresine uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.