Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque 75 ml


Ürün kodu: #13260
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltler için sivilceleri engellemeye yardımcı

Bu ürünle birlikte 3,58 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
358,00 TL 358,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque   Sivilceleri Engellemeye Yardımcı Derinlemesine Temizleyen Kil Bazlı Maske 74 ml

Aşırı yağ üretimi olan cilt için

Sağlıklı doku oluşumunu uyarıp cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirirken, cilt hasarlarını onarmaya yardımcı olan ve konsantre antioksidan vitaminleri içeren güçlü bir maske. Suni koku ve renklendirici içermez.

Vitamin A, C, E, F ve Pantenol hasar görmüş cildi yapılandırır ve yeniler. Kernel Yulafı cildi nemlendirip, yatıştırıp sakinleştirirken, bir anti-enflamatuar olarak etki eder. Kollajen sentezini arttırarak cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını arttırır.

Kullanım :


Temiz yüz ve boyuna göz çevresinden kaçınarak nazikçe uygulayın. 10-15 dakika sonrasında, ılık su ile nazikçe ve bolca durulayın. Cildin sakinleşmeye ihtiyacı olduğunda veya haftada bir kez uygulayın. Dynamic Skin Recovery SPF30 veya önerilen Dermalogica Nemlendiricisi ile devam edin.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.