Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Pre Shave Guard 74 gr


Ürün kodu: #13284
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Tıraşın sebep olduğu hassasiyet ve kızarıklığı azaltmayı sağlar.

Bu ürünle birlikte 1,67 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
167,00 TL 167,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Pre Shave Guard 74gr

Problemleri yumuşatmak için güvenli yöntem. Sert ve kalın sakalların ekstra hazırlığa ve cildi kurutmayan ve alkali maddeler içermeyen yumuşatmaya ihtiyacı vardır: Bu formül tıraştan cildi korurken cildi Soothing Shave Cream'a hazırlayarak tıraş hassasiyetini azaltır.  Suni renklendirici ve koku içermez.

* Shoothing Shave Cream'dan önce kullanmak içindir.

* Serinletici kafuru cilde yapışık sakalı kaldırarak yakın tıraş sağlar

* Karanfil çiçek yağı ile tıraş bıçağı hassasiyetini azaltır. Tıraşın sebep olduğu mekanik peeling etkisi sonucu oluşan hassasiyet ve kızarıklığı Buğday tohumu ve Meyan özü ile azaltmaya destekdir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.