Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Precleanse 150ml


Ürün kodu: #13238
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Tüm ciltler için derinlemesine temizleyici

Bu ürünle birlikte 2,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
269,00 TL 269,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Precleanse  150 ml 

Tüm cilt durumları için (özellikle yağlı)

Açıklama :

Zeytinyağı ve Kayısı Çekirdek Yağı bazlı temizleyici, Kukui Fındığı ,Hodan Tohum ve Pirinç Kepeği yağları ile zenginleştirilerek sebumu ve yağ bazlı kirleri cilt yüzeyinden nazikçe çözer. Hidrofilik (suyu-seven) formülü, PreCleanse ve yağ bazlı birikimlerin yağlı hissi bırakmadan giderilmesini sağlar. Daha derin temizleme için ikinci kez önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile devam edin. Suni renklendirici ve koku maddesi içermez.

Yağ bazlı makyajı, sebumu, güneş koruyucularını ve çevresel kirlilikleri cilt yüzeyinden çözerek, önerilen Dermalogica Temizleyiciniz öncesinde cildinizi daha iyi bir temizleme için hazırlar. Düzenleyici Zeytin Yağı, E Vitamini ve Hodan Tohum Yağı cildi yumuşatmaya ve beslemeye yardımcı olur. Profesyonel cilt bakımda elde edilen temizleme düzeyinde temizlik sağlar.

Kullanım :

Kuru ellerinize bir miktar alın. Kuru yüz ve gözlere yüzey yağının ve kirliliğin çözülmesi için masaj yapın. Konjesyon ve inatçı birikimlerin olduğu bölgelere yoğunlaşın. Ellerinizi ıslatın ve masaja devam ederek ürünü süt emülsiyon kıvamına getirin. Ilık su ile durulayın. Profesyonel temizleme sonuçları için önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.