Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Precleanse Wipes - Makyaj Temizleme Mendili - 20 Adet


Ürün kodu: #20077
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Makyaj Temizleme Mendili

Bu ürünle birlikte 1,07 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
107,00 TL 107,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Dermalogica Precleanse Wipes - Makyaj Temizleme Mendili - 20 Adet

Daha temiz bir cilt için Dermalogica Çift Temizleme rejimine PreCleanse ile başlayın. Doğada çözünebilir özellikteki her mendil ciltteki aşırı sebumu (yağı), güneş koruyucuları, suya dayanıklı makyajı, çevresel kirleri ve gün içinde ciltte oluşan ürün kalıntılarını ciltten arındırır. Bu suyu seven formüle (hidrofilik) az miktarda su ekleyerek süt kıvamına emülsiyonlaşmasını sağlayın. Cilt yüzeyinden kirlerle birlikte kolaylıkla durulanır ve arkasından kullanılacak olan Dermalogica Temizleyicinizin çok daha iyi emilmesini ve temizleme etkisini arttırmaya yardımcı olur. Cildi yumuşatıcı Aloe ve Kayısı yağları, onarıcı Pirinç Kepeği ve Vitamin E gibi içerikleri ile nazik göz çevresinde de rahatlıkla suya dayanıklı makyajı arındırmak için kullanılabilir. En yağlı ciltlerde bile derinlemesine arındırmak için idealdir. Suni koku ve renklendirici içermez. Gözenekleri tıkamadan ciltteki yağı arındırır. Esansiyel yağ asitleri cildi besler. Dermalogica Temizleyicinizin çok daha iyi emilmesini ve temizleme etkisini arttırmaya yardımcı olur.

Kullanım Sıklığı:

Ürünün bandını açın. Yüzeydeki yağı ve birikimleri arındırmak için tüm yüzü ve göz çevresini silin. Özellikle konjesyonların veya inatçı birikimlerin olduğu bölgelere yoğunlaşın. İsterseniz mendili su ile ıslatabilir ve ürünü süt kıvamındaki emülsiyona dönüştürdükten sonra cilde uygulayabilirsiniz. Ilık su ile cildi durulayın. Temizleme işlemine önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile devam edin. Ürünün bandını sıkıca kapatın. Kullanılmış mendili tekrar kullanmayın çöpe atın, tuvalete atmayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.