Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Pure Night 50 ml


Ürün kodu: #13251
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Düzensiz ciltler için aydınlatıcı gece bakımı, cildi nemlendirip, nem kaybına karşı korurken, koyu renk lekelerin azaltılmasını sağlar.

Bu ürünle birlikte 5,61 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
561,00 TL 561,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Pure Night  Lekelerin Azalmasına Yardımcı, Cilt Düzenleyici Akşam Nemlendiricisi  50 ml

Hiperpigmentasyonlu cilt ve ton farklılıkları için

Açıklama :

Besleyici, aydınlatıcı gece bakımı, cildi aydınlatır ve nemlendirir. Ton farklarını azaltmak, ince çizgileri yumuşatmak, çevresel etkenlerden ve nem kaybına karşı korumak için akşamları kullanın.Suni renkelndirici ve koku içermez.

Sadece Dermalogica'ya ait Oligopeptide-34,Tirosinaz aktivitesini (hiperpigmentasyonu tetikler) azaltan bir peptitdir. Jojoba,YabanMersini ve Ahududu yağları nem kaybına ve çevresel hasarlara karşı korur.Antioksidan Meyankökü,Beyaz Çay ve Beta-Karoten serbest radikallleri ve melanin oluşumunu baskılar.

Kullanım :


Pure Night'ı akşamları tüm yüzünüze ,boynunuza neme ihtiyacı olan bölgelere yoğunlaşarak uygulayın.  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.