Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Skin Renewal Booster 30 ml


Ürün kodu: #13269
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Kuru ve zamansız yaşlanan ciltler için pürüzsüzleştirici. Ölü deri hücrelerine nazikçe eksfoliasyon yapar ve cilt dokusunu güçlendirir.

Bu ürünle birlikte 3,23 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
323,00 TL 323,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Skin Renewal Booster   Ciltteki Ölü Hücreleri Temizleyici Sıkılaştırıcı 30 ml

Kuru veya zamansız yaşlanmış cilt için

Açıklama :

Hidroksi asitler ve rahatlatıcı bitkisel özlerden oluşan kompleks, ölü deri hücrelerinin ciltten atılmasını sağlayarak cildi pürüzsüzleştirir ve canlandırır. Suni koku ve renklendirici içermez.

Eksfoliasyon yapan Laktik Asit ve Salisilik Asit kompleksi ölü deri hücrelerininin ciltten atılmasına yardımcı olur ve yeni oluşan hücrelerin cilt yüzeyine taşınmasına yardımcı olur. Aloe ve Peygamber Çiçeği cildi nemlendirir ve sakinleştirir. Retinol (A Vitamini), cilt elastikiyetinin artmasına ve foto yaşlanma izlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım :


Az bir miktar parmaklarınıza sıkın ve tüm yüz ve boyuna nazikçe masaj yapın. Önerilen Dermalogica Nemlendiricisi ile devam edin. Önerilen Dermalogica nemlendiricisiyle karıştırılarak tüm yüz ve boyuna uygulanabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.