Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22 ml


Ürün kodu: #18902
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

İnce çizgileri yumuşatmaya, cildi aydınlatmaya destek olarak makyaja hazırlayan bütün cilt tonlarıyla uyumlu nemlendirici bakım kremi

Bu ürünle birlikte 4,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
416,00 TL 416,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22 ml

İnsanların cilt yapılarında sağlık bütünlüğünü sağlamalarının ilk ve en önemli yolu ciltlerini anlamaktan geçmektedir. Zira doğru cilt analizi ve devamında cilt yapısına uygun bakım ürünü kullanımı ihtiyaç duyulan bakımın etkisini daha kısa sürede göstermesine neden olmaktadır. Bu durumun farkına çok iyi varan firmalardan biri de Dermalogica firmasıdır. Zira bu amaç için 50 ülkede 75000 üzerinde çalışanı ile cilt analizi ve bakım uygulamaları konusunda hizmet vermektedir. Özellikle Dermalogica uzmanları sadece Dermalogica’ya özel Face Mapping sayesinde cilt yapısını 14 farklı zona ayırarak analiz işlemi gerçekleştirmektedir.
       Yapılan ayrıntılı analiz eşliğinde cildin ihtiyaç duyduğu bakım amaçlı ürünler yine uzmanlar tarafından tüketiciye önerilmektedir. Bunun yanında bireyler kendi rutin ihtiyaçları doğrultusunda da bakım ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Bu işlemi hızlı ve doğru şekilde yapabilmeleri adına Dermalogica marka ürünler çeşitli kategorilerde toplanmıştır.
        Dermalogica markasının sahip olduğu önemli kategorilerin başında Age smart gelmektedir. Cilt yapısında zamansız yaşlılık belirtileri ile savaşan ve bu alanda bakım gerçekleştiren ürünlerin bulunduğu kategori birbirinden önemli ürünlere sahiptir. Dermalogica Skinperfect Primer Spf 30 da bu ürünlerden biridir.
        Dermalogica Skinperfect Primer Spf 30 özellikle olgun, zamansız yaşlanan cilt yapıları için tasarlanmış bir üründür. Sahip olduğu benzersiz formülasyon sayesinde var olan ince çizgileri yumuşatarak ortadan kaldırır. Makyaj için ideal bir zemin hazırlar. Cilt yapısının kaybettiği parlaklığı ve canlılığı geri kazandırır. Bileşiminde bulunan kadifemsi silikonlar eşliğinde cilt yüzeyinin daha pürüzsüz bir hale dönüşmesini destekler. Yine içeriğinde bulunan peptidler ve Age smart aktifleri MMP’lere ve serbest radikallerin cilt yüzeyindeki hasarlarına karşı cildi koruma altına almaktadır. Bütün bunlara ek olarak cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı filtrelemektedir.
         Kesinlikle suni koku ve renklendirici içeriği barındırmayan dermalogica skin perfect Primer Spf 30, cilt yapısı için uygun olan bir nemlendiriciyi takiben tüm yüz ve boyun bölgesine eşit miktarda sürülmelidir. Tek başına kullanımı yeterli olmakla beraber makyaj uygulamalarında ideal alt yapı sağlayabilmektedir.
Hafif renkli, İpeksi silikonlar , soya proteinleri ile  cilt tonunu eşitler. İçeriğindeki inci tozu sayesinde cilde ışıltı ve canlılık verir. Beyaz çay polifenolleri ile  serbest radikalleri baskılar. İçerdiği peptitler ile cildin gerginleşmesini sağlar. Gözle görülebilir yumaşak ve aydınlık bir cilt için tek başına veya nemlendirici sonrası uygulanabilir. İnce çizgileri doldurmak ve makyajın daha kalıcı olmasını sağlamak için de fondoten öncesinde uygulayın.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.