Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica The Ultimate Buffing Cloth


Ürün kodu: #20088
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Cildi yumuşatan ve parlatan, çabuk kuruyan, hijyenik eksfoliasyon bezi

Bu ürünle birlikte 1,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
122,00 TL 122,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

The Ultimate Buffing Cloth

Tüm ciltler için.

Çabuk kuruyan, hijyenik eksfoliasyon bezi ipeksi bir yumuşaklık için cildi yumuşatır ve parlatır. Suni renklendirici ve koku içermez.

Nasıl Kullanılır? 

The Ultimate Buffing Cloth'u ıslatın. Conditioning Body Wash ile bezi köpürtün ve tüm vücuda masaj yapın. Topuk, dirsek ve diz gibi sertleşmiş ve kuru alanlara yoğunlaşın. Bezi durulayın ve kuruması için bırakın.

Nasıl Çalışır? 

İdeal boyutlardaki eksfoliasyon bezi canlandırıcı bir cilt temizliği ve vücut eksfoliasyonu sağlar. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve çabuk kurur.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.