Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Ultracalming Cleanser 250ml


Ürün kodu: #13226
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Hassaslaşmış ciltler için aşırı nazik krem/jel temizleyici, cildi yatıştırıp sakinleştirirken cildi arındırır.

Bu ürünle birlikte 2,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
243,00 TL 243,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica UltraCalming Cleanser 250 ml

Çevresel etkilerden hassaslaşmış ciltler için

Açıklama :

Saon derece nazik jel krem temizleyici, su ile durulanabildiği gibi kağıt mendil ile de cilden temizlenebilir. Hava kirliliği, sert iklim koşulları, stres, hormonal değişimler ve kozmetik allerjisinden cildi korumaya yardımcı olur. Suni koku ve renklendirici içermez.

Nazik, köpürmeyen temizleyici cilt yüzeyinde nazikçe kayarak ciltteki yangıyı azaltır.İritasyona sebep olabilecek kalıntı bırakmaz. Lavanta ve Ekinezya cildi sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olurken; Salatalık yangıyı giderir. Suya çok hassas olan ciltlerde pamuk ile temizlenebilir.

Kullanım :

PreCleanse uygulamasından sonra nemli yüz ve boyuna nemli parmaklar ile hafif ve yukarı doğru masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın veya kuru pamuklar ile ciltten temizleyin. ultacalming mist ve Barier Repair ile devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.