Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermalogica Ultracalming Mist 177 ml


Ürün kodu: #13241
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermalogica Ürünleri

Hassaslaşmış ve duyarlı ciltler için yatıştırıcı ve nemlendirici sprey

Bu ürünle birlikte 2,97 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
297,00 TL 297,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Dermalogica Ultracalming Mist Nemlendirici ve Sakinleştirici Sprey 177 ml

Hassaslaşmış ve duyarlı cilt için

Açıklama :

Yatıştırıcı ve nemlendirici sprey cilt tahrişlerini, batmayı ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olurken hızlı bir şekilde hassaslığı rahatlatır. Suni koku veya renklendirici içermez.

Hassasiyet, kızarıklık, iritasyon ve yanmayı azaltmaya yardımcı olan UltraCalmingTM Complex içerir.
Yeterli nemi alabilmesi için cildi hazırlar.
Aloe sakinleştirir ve hassasiyeti azaltır.

Kullanım :


Dermalogica Çift Temizleme uygulamasına PreCleanse ile başlayın. İkinci temizlemeyi UltraCalmingTM Cleanser ile yapın. Tüm yüz ve boyuna gözlerinizi kapatarak püskürtün. Eğer istenirse parmak uçlarına veya pamuğa püskürterek hafif ve yukarı doğru hareketlerle cilde uygulanabilir. UltraCalmingTM Serum Concentrate.ile devam edin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.