Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermatix Ultra Gel 15 gr


Ürün kodu: #10225
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermatixsi Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DermatixSi Ultra Gel 15 gr

Özellikler :

DermatixSi Ultra Gel ,yara izlerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olan ,kendiliğinden kuruyan şeffaf silikon jeldir.Temiz ve ipeksi bir doku bırakmak üzere kendiliğinden hızlıca kurur.Görünmeyen ,kokusuz ve yağsız bir tabaka oluşturur.Kabarmış yara izlerini yumuşatmaya ,kırmızı ve koyu renkli yara izlerinin renginin açılmasına yardımcı olur.

Kanıtlanmış etkinlik ;
Skar Tedavisi için Uluslararası Klinik Öneriler – 2002, anormal skarlaşmanın hem önlenmesinde hem de tedavisinde kanıta dayalı etkinlik. Skarları yumuşatır, düzleştirir ve skara eşlik eden kaşıntı ile diskolorasyonu azaltır. Hasta uyumunu artırmak ve böylece etkinliği ve kullanım kolaylığını artırmak amacıyla formüle edilmiştir. İyi tolere edilir.

İçerik :

DermatixSi Ultra Gel , siklik ve polimerik siloksanlar ve vitamin C ester içerir.DermatixSi  Gel ; Ultra Gel olarak yenilenmiş , formülüne vitamin C ester ilave edilmiştir.

DermatixSi Ultra Gel’i nasıl kullanacaksınız ?
Etkilenmiş bölgedeki kapanmış yaraya çıkacak çok ince bir tabaka DermatixSi Ultra Gel sürülür. Şeffaf jeli 4-5 dakika kendi kendine kurumaya bırakın. Günde 2 kez uygulayın. En az 2 ay kullanın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.