Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoclean Foot Care Sprey Ayak Bakım Spreyi 60 ml


Ürün kodu: #19033
Son kullanma tarihi:

Tüm DermoClean Ürünleri

Ayak kokusu ünleyici ürün

Bu ürünle birlikte 0,29 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,00 TL 29,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermoclean Foot Care  Ayak Bakım Spreyi 60 ml

Dermoclean Ayak Kokusu Önleyici Sprey, anti bakteriyel özelliği ile ayak kokusuna yol açan bakterilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Sabah ve akşam, temiz ayak derisi ve tırnaklar ile ayak parmakları arasına 5 defa püskürtünüz. Haftada 2 kez çoraplarınıza ve ayakkabılarınızın içerisine sıkabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrası 10 gün içerisinde ürünün etki etmesi beklenmektedir.
 
Etken Madde: Alcohol denat, Propylene glycol, Propolis cera, Tea tree oil, D-Phantenol, Eucalyptus oil,Mentha Piperita oil,Fragrance
Kullanım Yeri:Ayak .kokusu, Ter Önleyici, Mantar oluşumunu önlemekte destekleyici olarak kullanılır.
Üretim Tarihi : 2013
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.