Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermokil Extreme Şampuan 250 ml Kepekli Saçlar İçin


Ürün kodu: #6630
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermokil Ürünleri

Kalıcı Güzelliğin Formülü

  % 0 İNDİRİMLİ 
14,50 TL 14,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DERMOKİL ŞAMPUAN 250 ML (KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN)

Açıklama :

DERMOKİL ŞAMPUAN, kepekli saçlar için geliştirilen formülü sayesinde, kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

İçerisindeki özel iki farklı kil bileşeni (bentonite ve beyaz kil), nemlendirici ve bakım kompleksi sayesinde saçları ve saç derisini besleyerek, saçlara canlılık kazandırır. Kil’in derin temizleyici özelliği sayesinde yıpratmadan temizler ve yağ üretimini dengeler.

Kullanım:
Yumuşak formülü sayesinde boyalı ve permalı saçlarda da kullanımı uygundur. Islak saça uygulayın.

Saç derisine parmak uçlarıyla masaj yaparak köpürtün ve durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Dermokil Şampuan’ın PH değeri cildinize ve saç derinize uyumludur.En hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Sık Kullanıma Uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.