Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermokil Tonik Yağlı Ciltler İçin


Ürün kodu: #6623
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermokil Ürünleri

Cilt Bakımı yapılırken ikinci adım, tonik uygulamasıdır

  % 0 İNDİRİMLİ 
14,50 TL 14,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DERMOKİL TONİK 200 ML (YAĞLI)

Açıklama :

Cilt Bakımı yapılırken ikinci adım, tonik uygulamasıdır. Bir tonikten fazla gerçek bir bakım ürünü olan Dermokil Tonik, günlük temizliği tamamlar, cilt yüzeyine donukluk veren kirleri temizler.

Dinçleştirici ve yumuşatıcı bu ürün cilt yüzeyini uyarır ve cildi günlük cilt bakım kremine hazırlar. Dermokil size daha pürüzsüz, daha elastik ve saten gibi yumuşak bir doku kazandıran bu toniği sunuyor...

Kullanım Önerisi: Dermokil Yüz Temizleme Jeli ile yıkanmış olan yüzünüze ve boynunuza pamuk yardımı ile dairesel masaj hareketleri yaparak uygulanır.

Dermokil Ürünleri Fransanın ünlü labaratuvarı SGS tarafından mikrobiyolojik ve dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
Yapılan bu test dermokil olarak ürün kalitesinin içeriğinin güvenilirliği konusunda ispatı sayılır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.