Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin 5'i 1 Arada BB Cream


Ürün kodu: #16427
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermoskin Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,90 TL 54,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermoskin 5'i Bir Arada BB Cream
  • Cildi nemlendirmeye,
  • Kapatıcı özelliğiyle cildin renk tonunu esitlemeye,
  • Leke oluşumunu engellemeye ve oluşmuş lekelerin renk yoğunluğunu azaltmaya,
  • Kolajen sentezini arttırarak, hücre yenilenmesine, cildin sıkılaşmasına, kızarıklık oluşumunu engellemeye,
  • Güneşin zararlı etkilerine karşı koymaya (SPF 50) yardımcı olur.
Dermoskin BB cream tüm cilt tiplerine uygun olup; kapatıcı özelliği ile cilt tonunu eşitler. Tek başına veya makyaj bazı olarak kullanılabilir. Cildin nemlenmesine, ince çizgilerin, gözeneklerin ve diğer cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Işığı yansıtan sedefsi yapısıyla mat ve solgun görünümlü cildi canlandırır. Genç, sağlıklı ve ısıltılı bir görünüm kazandırır. Krem formunda olup ipeksi yapısıyla kolayca sürülür. Formülünde bulunan SPF 50 filtrelerle UVA/UVB ışınlarına karşı güçlü koruma sağlar.

VİTAMİN C (Sodium Ascorbyl Phosphate):
Güçlü antioksidan etkisiyle,cildin sıkılaşmasına, pigment oluşumunu baskılayarak cilt tonunun açılmasına yardımcı olur. Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bu etkisi onaylanmıstır. Yapılan klinik çalısmalarda Vitamin C ve Vitamin E’nin etkin oranlarda birlikte kullanıldığında UV ışınlarının cilt üzerinde yaptığı hasarları %50 oranında azalttığı belirlenmiştir.

VİTAMİN E (Tocopherol Acetate): Güçlü bir antioksidandır. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, cildin epitalizasyonunu hızlandırır, su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarına karşı cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır.

VİTAMİN A (Retinyl Palmitate): Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, epidermisin kalınlaşmasına, cildin elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur.

HYALURONIC ACID: Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Cildin gergin görünüm kazanması, kırışık derinliğinin azalması gibi çok önemli görevleri vardır. Kimyasal olarak, glikozaminoglikan adı verilen, bağ dokusu proteinleri grubunun en basit ve sülfat içermeyen tek üyesidir. Hyalüronik asit, cildin nemlenmesine, oluşmuş hasarların iyileşmesine yardımcı olur.

HAMAMELIS VIRGINIANA (Witch Hazel Extract): Pürüzlü ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerin sıkılaşmasında ve bakterilere karşı korunmasında önemli bir rol oynar.

LICORICE EXTRACT:
Cildin nemlenmesine, sıkılaşmasına, kızarıklık ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ayrıca çalışmalar tyrosin aktivitesini ve melanin üretimini baskılayarak hiperpigmentasyonu önleyen renk açıcı bir aktif olduğunu göstermektedir.

PANTHENOL:
Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korur, anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, hücre yenilenmesini arttırır, antibakteriyel etkisi vardır, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

ZINC OXIDE: UVA koruyucudur. Hasarlı dokuda fibroblastların çoğalmasını sağlar. Kolajen sentezini arttırır, yara iyileşme sürecine katkıda bulunur. Cildi UVA hasarlarından korurken yaşlanma sürecine olumlu katkıları vardır.

Dermoskin BB cream'de kullanılan organik ve kimyasal güneş filtreleri: Ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane,titanium dioxide, isodeceth-6, oleth-10, aluminum stearate, alumina, simethicone, çinko oksit.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.