Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin Acnegun Canlandırıcı Tonik 200 ml


Ürün kodu: #4416
Son kullanma tarihi: 09.2018

Tüm Dermoskin Ürünleri

Cildin farklı bölgelerine inerek, mükemmel bir temizliğe yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,50 TL 34,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

ACNEGUN CANLANDIRICI TONİK 140 ML

Acnegun Canlandırıcı Tonik Salisilik asit (lipofilik) ve multifruit asit (hidrofilik) yardımıyla cildin yağda ve suda çözünen ölü hücrelerini derinliğine temizler. İçerdiği özel nemlendiricilerle nem kaybını önler. Hamamelis Virginiana’nın onarıcı ve sıkılaştırıcı etkisiyle gözeneklerin sıkılaşmasına, siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca vücuttaki sivilceli geniş bölgelerin temizlenmesine, traştan sonra cildin rahatlamasına ve kıl dönmesi oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Acnegun Canlandırıcı Tonik İle bir miktar pamuk parçasını yeterli miktarda ıslatınız. Yüzünüzü göz ve göz çevresine temas etmeyecek şekilde siliniz. Kendi halinde kurumasını bekleyiniz. Siyah noktaları gidermek için ve ciltteki kıl dönmelerini önlemek için Acnegun Gece Kremi ile kullanılması önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.