Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin Active Serum


Ürün kodu: #18836
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermoskin Ürünleri

Hücre yenileyici etki

Bu ürünle birlikte 0,46 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
45,50 TL 45,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Dermoskin Active Serum

Dermoskin Active Serum Hyaluronic Acid, Vitamin C, Vitamin B5 (Panthenol) içermektedir. Su bazlı yarı viskoz bir ürün olup, yağ içermez. Ürün iki farklı molekül ağırlıklı iki tip Sodium Hyaluronat içerir. 1-NW 1.0 – 1.5 Milion DA. Eşsiz hidratlama özelliği nedeniyle cilt üzerinde bariyer oluşturur, nemi hapseder, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. 2-NW 8000 – 50000 DA. Yüksek nem tutma kapasitesinin yanı sıra, molekül ağırlığı düşük olduğu için, cildin derinliklerine nüfus ederek Collagen ve Elasten lifleri arasındaki boşlukları doldurarak, cildin elastikiyetinin artmasına kırışıklık derinliğinin azalmasına ve dolgun bir görünüm almasına yardımcı olur. 

VITAMIN C: (Sodium Ascorbyl Phosphate): Stabil bir C vitaminidir. Daha sıkı ve elastik bir cilt için kolajen üretimini uyararak, cildin sıkılaşmasına parlak ve genç görünüm almasına yardımcı olur.

VITAMIN B5: Hücre yenileyici etkisi ile cildin bariyer tabakasını güçlendirerek, nem kaybını önlemeye ve cildin canlanmasına yardımcı olur.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.