Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin Antiseborrheic Shampoo 200ml


Ürün kodu: #6722
Son kullanma tarihi: 10.2018

Tüm Dermoskin Ürünleri

Kepek, pullanma ve kaşıntıya karşı güçlü ...

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,90 TL 29,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DERMOSKIN ANTISEBORRHEIC SHAMPOO

Açıklama :

Kepek, pullanma ve kaşıntıya karşı güçlü etkisiyle psoriasis, seboreik dermatit, atopik dermatit, pitriasis capitis simplex sorunlarından oluşan kaşınma, pullanma, pulların tabaka halinde dökülmesi kızarıklık, cilt ve kafa derisindeki iritasyon gibi belirtilerin azalmasına yardımcı
olur.

Ürünün aktif içeriği: % 0.5 Pine Oil

Ürünün inaktif içeriği: Purified Water, Cocoamidopropyl Betain, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid Etken maddenin spesifik etkisinden optimum düzeyde yararlanabilmek için daha fazla madde kombinasyonuna girilmeden özel olarak formüle edilmiştir.

Kullanma Talimatı: Haftada 3 kez, ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. Her yıkamada durulamadan önce saçınızda iki-üç dakika bekletiniz ve bol su ile durulayınız veya doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde uygulayınız.

Uyarılar:
• Haricen kullanılır.
• Saçlı deriye uygularken veya durularken göz ile temas etmemelidir.
• Aşırı hassasiyetin olduğu bölgelerde veya açık yaralarda kullanmayınız.
• Göze temas ederse bol su ile durulayınız.
• Güneşe maruz kalmış cilde uygulamayınız.
• Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Referanslar:
* Arndt KA: Tar compounds. Manuel of Dermatologic Therapeutics. Little, Brown and Company. Boston. 1995: 341-342
* Draelos ZK: Medicated shampoos. Cosmetics in Dermatology. Churchill Livingstone. New York. 1990: 85-86
* Fine JD, Arndt KA: Medical dermatological therapy. Dermatology. Orkin M, Maibach HI, Dahl MV eds. Appleton and Lange. Connecticut. 1991. 635- 656

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.