Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin EYE Treatment Complex (Göz Çevresi Bakım Kremi)

2 yorum | 4,50 puan

Ürün kodu: #16426
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermoskin Ürünleri

Göz Çevresi Bakım Kremi 15ml

Bu ürünle birlikte 0,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
49,90 TL 49,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermoskin EYE Treatment Complex (Göz Çevresi Bakım Kremi)
  • Göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendirmeye
  • Kırışıklık Görünümünü Azaltmaya,
  • Göz altındaki kan dolaşımını hızlandırarak, koyu renkli halkaların renginin açılmasına,
  • Oluşmuş şişliklerin azalmasına yardımcı olur.
Dermoskin Eye Treatment Complex, göz altında oluşan koyu renkli halkaların ve şişliklerin giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresinin nem bariyerini güçlendirirken sağladığı yoğun nem ile kuru göz çevresini rahatlatır. Aynı zamanda dogal kolajen üretimini artırır. Hücre yenilenmesine, mimik kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki güçlü antioksidanlarla, yaşlanmaya ve serbest radikallerin oluşturduğu hasarlara karşı etkilidir. Parfüm içermemektedir.

VİTAMİN C: (Sodium Ascorbyl Phosphate) Güçlü antioksidan etkisiyle, cildin sıkılaşmasına, pigment oluşumunu baskılayarak cilt tonunun açılmasına yardımcı olur. Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bu etkisi onaylanmıştır. Yapılan klinik çalısmalarda Vitamin C ve Vitamin E’ nin etkin oranlarda birlikte kullanıldığında UV ışınlarının cilt üzerinde yaptığı hasarları %50 oranında azalttığı belirlenmiştir.

VİTAMİN E: (Tocopherol Acetate) Güçlü bir antioksidandır. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, cildin epitalizasyonunu hızlandırır, su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarına karşı cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır.

VİTAMİN A:
(Retinyl Palmitate) Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur.

HYALURONIC ACID:
Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Cildin gergin görünüm kazanması, kırışık derinliğinin azalması gibi çok önemli görevleri vardır. Kimyasal olarak, glikozaminoglikan adı verilen, bağ dokusu proteinleri grubunun en basit ve sülfat içermeyen tek üyesidir. Hyalüronik asit, cildin nemlenmesine, oluşmuş hasarların iyileşmesine yardımcı olur.

HAMAMELIS VIRGINIANA:
(Witch Hazel Extract): Pürüzlü ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerin sıkılaşmasında ve bakterilere karşı korunmasında önemli bir rol oynar.

PANTHENOL: Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korur, anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, hücre yenilenmesini arttırır, antibakteriyel etkisi vardır, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

HORSE CHESTNUT: Göz altında oluşan mor halkaların giderilmesine yardımcı olur. Kuarsetin ve kampferol glucositleri içeren flavonik pigmentlere, taninler ve triterpenik saponositlere sahiptir. Sıkılaştırıcı, konjesyonu azaltıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, anti-enflamatuar ve cildin su tutma kapasitesini arttırıcı etkileri vardır.

BLACK TEA: Güçlü antioksidan özelliği ile göz çevresini oksidatif hasarlara karşı korur. İçeriğinde bulunan kafein ile kan dolaşımını hızlandırarak, göz altındaki şişlikleri ve yorgun ifadeyi gidermeye yardımcı olur.

ALOE VERA: Cilde yoğun nem verir. Yara ve yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. Cildi sakinleştirir ve rahatlatır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.