Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermoskin Facial Cleansing Yüz Temizleme Köpüğü


Ürün kodu: #15787
Son kullanma tarihi: 06.2018

Tüm Dermoskin Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Dermoskin Facial Cleansing Yüz Temizleme Köpüğü

Ürünün içeriğindeki ECOCERT sertifikalı temizleme aktifleri kremsi köpüğü ile cildi hassas bir şekilde temizler ve sakinleştirir. Bakım veya makyaj uygulaması için cildinizi hazırlar. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: Ürün pompasına bir ya da iki kez basarak elde ettiğiniz köpüğü ıslak cilde masaj yaparak uyguladıktan sonra cildinizi bol suyla durulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

Uyarılar:

  • Haricen kullanılır.
  • Cildinize uygularken veya durularken göz ile temas etmemelidir.
  • Göze temas ederse bol su ile durulayınız.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.