Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dermozinc Saç Bakım Maskesi 150 ml


Ürün kodu: #16504
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermozinc Ürünleri

Saç Bakım Maskesi

  % 0 İNDİRİMLİ 
29,50 TL 29,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dermozinc Saç Bakım Maskesi 150 ml

Açıklama:

Dermozinc Saç Bakım Maskesi içerdiği aktifler; birçok doğal ve bikisel ekstreler, birtakım amino asitler ve vitaminler sayesinde , anormal saç kaybından şikayetçi olan hastalarda,  doğal  saç  döngüsünün  olması gereken  duruma gelmesini sağlar.Dermozinc Saç Bakım Maskesi saç dökülmesini  önleyici bitkisel masken temel etken maddesi, trichogen veg; doğal saç döngüsünün olması gereken duruma gelmesine (anajen “yaşayan ve telojen “dinlenen” saç küreleri arasındaki oran) olanak sağlağan ve içeriğinde kullanılan bir çok bileşen, bir takım amino asitler ve vitaminleri barındıran kuvvetli bir komplekstir.

Kullanımı:

Fındık büyüklüğünde bir parça maskeyi temiz saça uygulayın. Dermozinc Saç Bakım Maskesinin saça daha iyi ve hızlı nüfuz etmesi için saçınızı sıcak bir havlu ile sarın. Maskede önerilen süre kadar bekledikten sonra bol suyla durulayın. Durulamanın sonunda diplerden uçlara soğuk su tutun.


 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.