Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dexpantonne-N Body Lotion


Ürün kodu: #6944
Son kullanma tarihi:

Tüm Dexpantonne Ürünleri

Cildinizi Nemlendirir

Bu ürünle birlikte 0,29 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,00 TL 29,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DEXPANTONNE-N Body Lotion

Açıklama :


-Normal ve Yağlı Ciltler İçin

-Cildinizi Nemlendirir

-Yeniler ve serinlik Hissi Verir

-Parfüm ve Boyar Madde İçermez

Güneş ışınları, rüzgar ve suyla sık karşılaşan cildiniz kurur, hassaslaşır ve zaman zaman da tahriş olup, kızararak reaksiyon gösterir.

DEXPANTONNE-N Body Lotion cildinizin doğal koruyucu tabakasının yenilenmesine, korunmasına, cildinizin ferahalayıp, rahatlamasına ve tazelenip, doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur.

DEXPANTONNE-N Body Lotion, içeriğindeki Provitamin B5 (dexpantenol) etkisi ile cildinizin derinliklrine nüfuz ederek nemlendirir. Normal, kuru veya tahriş olmuş cildinizi doğal koruyucu tabakasını yenileyerek rahatlatır ve kısa bir süre sonra yeniden pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ:
Suyla her temasın ardından (duş, banyo, vb.) DEXPANTONNE-N Body Lotion'ı vücudunuzun her yerine sürün ve cildinize nazikçe masaj yapın. Bu losyon gün içerisinde birkaç kez sürülebilir. Vücuda kolay yayılır ve hızla emilir, yağlandırmadan cildinizde hoş bir his bırakır.

BİLEŞENLER:
Dionized Water, Olive Oil, D-Panthenol, Ure, Glycerine, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ Capric Triglyecride, PEG.100 Stearate and Glyceryl Stearate, Propylen Glycol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sodium Chlorür, Emulgade F, Glyecryl Stcarate, Stearic Acid, Cetrimonium Chloride, Lanette O, Borax, Carbomer, TEA, Allantoin, Prezervative (Rokonsal KS 4)

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.