Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Diadermine Age ExCellium Göz Kremi


Ürün kodu: #7215
Son kullanma tarihi:

Tüm Diadermine Ürünleri

Diadermine’den yaşlanmaya karşı “Havyar Mucizesi”!

Bu ürünle birlikte 0,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
42,50 TL 42,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Diadermine Age ExCellium Göz Kremi 15 ml

Diadermine’den yaşlanmaya karşı “Havyar Mucizesi”!

“Havyar - Protein Kompleksi” içeren hücre yenileyici anti-age bakım programı: Diadermine Age ExCellium

Ürünlerini ‘güzellik bir sır değil bilgi birikimidir’ bakış açısıyla geliştiren Diadermine, cilt hücrelerinin yenilenme sürecini hızlandırıcı “Havyar – Protein Kompleksi” içeren cilt bakım serisi Age ExCellium’u kadınların beğenisine sunuyor.

100 yıllık deneyimiyle kozmetik sektöründe çığır açan Diadermine, ”Havyar – Protein Kompleksi” içeren Yeni Age ExCellium Hücre Yenileyici Cilt Bakım Serisi’ni piyasaya sundu. Cilt hücrelerinin  yenilenme sürecini hızlandırarak cildin daha uzun süre genç görünmesini sağlayan Diadermine Age ExCellium; gündüz kremi, gece kremi ve göz kremi ürünlerinden oluşuyor.

Diadermine Age ExCellium, Havyar – Protein Kompleksiyle ciltte gözle görülür bir sıkılaşma sağlarken en derin kırışıklıkları ve ileri derecedeki yaşlanma izlerini bile gözle görülür şekilde azaltır. Age ExCellium cilt yüzeyinin pürüzsüzleştirir ve “Havyar Mucizesi”yle daha genç görünen bir cilt sağlar.

Neden “Havyar – Protein Kompleksi”?
Havyar, içeriğinde bulunan yoğun protein ve vitaminler ile cildi derinlemesine besler. İçeriğindeki DNA onarıcı enzim ile UV ışınları sonucunda zarar görmüş hücreleri onarır, kolajen parçalanmasını önler. Dermal dolgunun temel maddeleri olan kolajen, fibronektin ve hyalüronik asit sentezini aktive eder ve bu maddelerin oluşumlarını hızlandırır. Kullanımdan hemen sonra cilde daha taze, canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Hücre yaşam süresini uzatırken aynı zamanda cilde esneklik ve nem kazandırır.

Sonuç: Daha Sıkı, Daha Parlak ve Daha Genç Görünen Bir Cilt...
Age ExCellium Gündüz Kremi, cilt hücrelerini içten dışa besleyerek yeniler. İleri derecedeki yaşlanma izlerinin görünümünü azaltarak cildin daha uzun süre genç görünmesine destek olur. İçeriğindeki özel formül, en derin kırışıklarda bile gözle görülür azalma ve ciltte farkedilir bir sıkılaşma sağlar.

Age ExCellium Gece Kremi, cilde bakım yapan özel formülü ile cildin gece boyunca yenilenmesini ve derinlemesine beslenmesini sağlar. En derin kırışıklar bile azalarak ciltte gözle görülür bir sıkılaşma sağlar.

Age ExCellium Göz Kremi, göz çevresindeki cilt hücrelerini besleyerek yenilenme sürecini hızlandırır, en derin kırışıkların bile gözle görülür derecede azalmasına destek olur. Gözaltı morluklarının ve torbalarının görünümünü gözle görülür derecede azaltır. Yorgunluk belirtilerini azaltarak daha genç ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Diadermine: Güzellik sır değil
Ürünlerini 100 yıllık deneyimiyle ‘güzelliğin bir sır değil bilgi birikimi olduğu’ bakış açısıyla geliştiren Diadermine, bayanların ihtiyaçlarına göre her yaş ve cilt tipine uygun geliştirilen yenilikçi ürünlerini her yıl piyasaya sunuyor. Cildin derinlemesine temizlenmesi ve nem dengesinin korunması temeline dayanarak geliştirilen Diadermine Temel Bakım Serisi, Türk kadınlarıyla iki yıl önce buluştu. Seri, Günlük Temizlik, Makyaj Temizleme ve Nemlendirme ürünlerinden oluşuyor. Diadermine, genç ciltler için geliştirdiği Purity serisi, 30+ yaş grubu bayanların ilk kırışıklıklarına karşı etkili Lift + serisi ve 40+ yaş grubu bayanlar için kırışıklıkları 3 boyutta azaltan Falten Expert 3D serisinin ardından şimdi de 45+ yaş grubu bayanlara “Havyar – Protein Kompleksi” içeriğiyle bir gençlik iksiri etkisi yaratan Age ExCellium Hücre Yenileyici Anti-Age Bakım Programı’nı cildi için daha fazlasını arayan bayanların beğenisine sunuyor.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.