Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dottor Ciccarelli Sabunlu Eldiven


Ürün kodu: #12908
Son kullanma tarihi:

Tüm Dottor Ciccarelli Ürünleri

Özellikle Yatan Hastalar için

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,00 TL 15,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
DR.CICCARELLI SABUNLU ELDİVEN - 1ADET

Eldiven, günün her saatinde, yüz ve vücudun hızla temizlenmesi için tasarlanmıştır. Su ile durulamaya gerek yoktur. Temizlenen bölgeyi bir havlu ile kurulayınız ve direkt giyininiz. Bu eldiven dokusuz kumaştan imal edilmiş beyaz bir süngerdir.
Eldivenin yumuşaması ve hoş köpükler oluşturması için birkaç damla su yeterlidir. Vücudu rahatlatan papatya esansı içerir ve vücudun pH dengesine uygun olan pH 5.5 değerine sahiptir. Bu pH değerine sahip olmayan temizleyiciler, cildin doğal savunmasını değiştirir ve cildi kurutur. Her türlü cild için ve çocuklar için kullanımı uygundur.

İthal edildiği ülke: İtalya
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.