Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dove Exfoliating Cream Bar


Ürün kodu: #4785
Son kullanma tarihi:

Tüm Dove Ürünleri

Cildinizin daha da pürüzsüz ve yumuşak

Bu ürünle birlikte 0,02 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
2,10 TL 2,10 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
DOVE EXFOLIATING CREAM BAR


Açıklama :

Dove Exfoliating Cream Bar Dove Cream Barın tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra peeling etkisine sahiptir. Benzersiz formülüyle cilt yüzeyinin doğal yenilenme sürecini cildi aşındırmadan harekete geçirir. Ultra ince peeling kürecikleri içeren formülüyle, cildin üzerindeki ölü hücre tabakasını nazikçe temizleyerek, yenilenmiş dokunulası yumuşaklıktaki cildinizi ortaya çıkarır. Aynı zamanda içerdiği ¼ nemlendirici kremle de cildinizin bakımını yapar. Dokunduğunuzda cildinizin daha da pürüzsüz ve yumuşak olduğunu hemen hissedebilirsiniz.

Dove Exfoliating Cream Bar her gün kullanabileceğiniz yumuşaklıkta bir formüle sahiptir. Cildinizi temizlerken nemlendirir, diğer sabunlarda yıkama sonunda oluşan kuruma ve tahrişler oluşmaz ve bunların yanı sıra klinik testlerle de kanıtlanmış peeling etkisi göstererek cildinizin çok daha sağlıklı olmasını sağlar. Dove Exfoliating Cream Bar her cilt tipine uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.