Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dove Summer Glow Bronzlaştırıcı ve Vücut Losyonu (Orta -Koyu Ten)


Ürün kodu: #8090
Son kullanma tarihi:

Tüm Dove Ürünleri

YAZIN TÜM GÜZELLİĞİNİ 4 MEVSİM YAŞAMAK İÇİN SADECE 5 GÜNE İHTİYACINIZ VAR

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
24,76 TL 24,76 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DOVE SUMMER GLOW BROZLAŞTIRICI VE NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU

YAZIN TÜM GÜZELLİĞİNİ 4 MEVSİM YAŞAMAK İÇİN SADECE 5 GÜNE İHTİYACINIZ VAR

AÇIKLAMA :

Dove, bronzlaşmış ve güzel bir görünüme sadece yaz aylarında değil, yıl boyunca sahip olmanızı sağlayacak yepyeni bir ürün sunuyor...

Bronzlaşırken cildinize fayda sağlayabileceğiniz kimin aklına gelirdi ki...

Formülündeki cildi bronzlaştırıcı, boya içermeyen hassas maddelerle cildinizde günden güne; hafif ve doğal bir bronzluk sağlar; böylece sadece yazları değil, yıl boyunca doğal bronzlukta bir cilde sahip olursunuz.

İçerdiği Dove nemlendiricileriyle cildinize yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır, günlük vücut losyonunuz gibi cildinize bakım yapar, nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.Güneşe çıkmanıza gerek kalmadan ve bu yüzden güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan bronzlaşırsınız.

Güneşsiz Bronzlaşma

Dove Summer Glow'un bronzlaştırıcı maddesi cilt için zararsızdır ve bir çok cilt uzmanı güneşsiz bronzlaştırıcıları, bronzlaşmanın en sağlıklı türü olarak tavsiye eder çünkü bu sayede güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşırsınız.

Neden İki Çeşit Dove Summer Glow?

Cildiniz için ideal bronzluğu elde etmek cilt rengine bağlıdır. Dove bu yüzden, daha iyi sonuç almanız için açık-orta tenliler ve orta-koyu tenliler için olmak üzere iki farklı losyon sunuyor.

Dove Summer Glow Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Vücut Losyonu
*Güzel bir kokuya ve keyif veren bir ürün dokusuna sahiptir.
*Günden güne bronzlaştırdığı için elde edilecek bronzluk üzerinde kontrol sağlar.
*Cilt renginize göre ürün çeşitliliğine sahiptir
*Alternatif bronzlaşma yöntemlerinin birçoğuna göre daha sağlıklı ve ekonomik bir yöntemdir ve zor bronzlaşan yerler (bacaklar, sırt...) için etkili bir çözüm sunar.

NASIL KULLANIRIM ?

Güneşsiz Bronzlaşma
Dove Summer Glow'un bronzlaştırıcı maddesi cilt için zararsızdır ve birçok cilt uzmanı güneşsiz bronzlaştırıcıları, bronzlaşmanın en sağlıklı türü olarak tavsiye eder çünkü bu sayede güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşırsınız.

Nasıl etki eder?
*Her gün düzenli kullanıldığında, formülündeki cildi bronzlaştırıcı hassas maddeler sayesinde, cildinize günden güne, aşamalı olarak artan hafif ve doğal bir bronzluk verir.

*Yaklaşık yedinci günden itibaren ise cildiniz Dove Summer Glow'la ulaşabileceği maksimum bronzluğa ulaşır. Böylece nemlenmiş, yumuşak bir cilde ve doğal, homojen bir bronzluğa sahip olursunuz.

 En iyi sonucu almak için, dönüşümlü olarak bir nemlendirici el ve vücut losyonu/kremi ile örneğin Dove Body Silk krem ile kullanabilirsiniz.

Kullanım Önerileri :

* Doğal bir bronzluk kazanmak için her gün uygulayın ve bu bronzluğu korumak için  düzenli olarak kullanmaya devam edin.
* Homojen bir bronzluk elde etmek için cilt üzerine eşit miktarlarda dağıldığından emin olun.
* Losyon cildiniz tarafından tamamen emildikten sonra giysilerinizi giyinin.
* Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayın.
* Dove Summer Glow sizi güneşe karşı korumaz. Bu yüzden güneşe çıkarken koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin.
* Göz ile temasını engelleyin; temas halinde bol su ile yıkayın.
* Tahriş olmuş cilde uygulamanız tavsiye edilmez.
* Dermatolojik olarak test edilmiştir.

AYIN TRENDİ

Hepimiz daha güzel görünmek, daha çekici olmak için yazın güneş altında saatlerimizi harcayarak, kışın da solaryum salonlarının kapılarını aşındırarak bronzlaşmaya çalışıyoruz. Ama maalesef güzelleşmek uğruna sağlığımızla oynuyoruz.

Bronzluk olarak tabir ettiğimiz olay aslında, cildimizin kendisini güneşin zararlı etkilerine karşı korumak için gösterdiği bir tepkidir. Yani tamamiyle sağlıksız bir olaydır. Evet güneş kemik gelişimi için oldukça yararlıdır ancak bunun için günde 20 dakika yeterlidir.

Günde sadece 20 dakika güneşlenmenin de bronzlaşmaya hiçbir yarar sağlamayacağı bir gerçek. Bunun yanında uzun süre direkt güneş ışığına maruz kalmanın ve güneşle aynı etkiyi yapan solaryuma girmenin kanser ve erken yaşlanma başta olmak üzere alerji ve leke yapıcı etkilerini de göz önünde bulundurursak bronzlaştırıcı kremlerin daha sağlıklı bir tercih olduğunu daha net anlayabiliriz.

Cilt renginizle uyumlu olarak formüle edilmiş bu kremler, düzenli kullanıldığında yaklaşık 7 gün sonra cilt tipinizle de uyumlu olarak ideal ve uzun süreli bronzluk sağlıyor. Üstelik güneş altında saatlerinizi geçirmediğiniz için hem zamandan kazanıyorsunuz, hem bunalmıyorsunuz, hem de sağlığınızdan olmuyorsunuz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.