Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dr. Murad T Zone Pore Refining Serum 60ml


Ürün kodu: #21145
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Bu ürünün daha önceki ismi "T Bölgesine Özel Gözenek Arındırıcı Jel

  % 0 İNDİRİMLİ 
176,00 TL 176,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Dr. Murad T Zone Pore Refining Serum 60ml

Gözenekleri arındırarak siyah nokta problemini kontrol altına almaya yardımcı bakım jelidir. Karma ciltlerde yağlı ve kuru bölgeleri dengeleyerek yağdan kaynaklanan parlama problemini kontrol altına alır ve mat görünüm oluşumunu destekler.Bileşimindeki; Salisilik ve Glikolik Asit sayesinde gözenekleri derinlemesine arındırır ve siyah noktaya neden olan birikmiş ölü cilt kalıntılarının ciltten atılmasını sağlar.Patentli formülüyle yağ üretimini kontrol altına alarak sağlık bir cilt görünümünü destekler.Ciltte kuruluğa sebep olmaz.Cildi pürüzsüzleştirmeyi ve daha aydınlık bir cilt görünümü oluşturmayı sağlar.Nar Özü sayesinde; dış etkenlere ve çevresel zararlara karşı cildin savunmasını güçlendirir.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam cildi temizledikten sonra, göz çevresine yaklaştırmadan tüm yüze ve boyuna ince bir kat hallinde uygulayın.Üzerine nemlendiricinizi uygulayarak rutin bakımınızı tamamlayın.Gündüz nemlendiricisinin güneş koruyucu içermesi önerilmektedir

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.