Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Druide Baby Cleansing Gel 175ml


Ürün kodu: #16711
Son kullanma tarihi:

Tüm Druide Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
55,00 TL 55,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Druide Baby Cleansing Gel 175 ml
 
Çocuğunuzun cilt hassas ve hassas denge. Korurken verimli kiri temizlemek için tasarlanmıştır. Kolay yalnızca güvenli içeren, durulama için sertifikalı organik maddeler ve suni parfümler. Organik esansiyel yağların koku.
 
Güzel kremsi ve yumuşak köpük. gerektiği gibi el, vücut ve yüz yıkamak için kullanın. Yeni formül organik bitkilerden elde veya yabani hasat zeytinyağı ve özleri karışımı, dayanmaktadır.
 
Kullanımı
 
Bebeğinizin ellerini, vücudunu ve yüzünü yıkayıp sonrasında ılık su ile yumuşak bir biçimde durulayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.