Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Druide Baby Protecting Balm 60gr


Ürün kodu: #16712
Son kullanma tarihi:

Tüm Druide Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
60,00 TL 60,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Druide Baby Protecting Balm 60 gr
 
Pürüzsüz ve uygulanması kolay, bu melisa gerçekten ihtiyaç duyulan hassas cildi yeniden ve korumaya yardımcı olur. Optimum koruma ve sağlıklı bir cilt için, her kepçe değişiklikten sonra cömertçe uygulayın.
 
Kullanımı
 
Küçük bir miktar kullanımı bile bebeğin hassas cildini nemlendirirve gevşetir bebeğinizin rahat ve huzurlu olmasını sağlar. Hassas bölgelerin; tahrişe/ kızarıklığa müsait yüz, kulak arkası, popo ve çok sürtünmeye müsait dizlere parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak yediriniz. Her yaşa uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.