Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Druide Baby Soothing Lotion 175ml


Ürün kodu: #16713
Son kullanma tarihi:

Tüm Druide Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
75,00 TL 75,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Druide Baby Soothing Lotion 175 ml
 
Özellikle hassas ciltler için bu ince emülsiyon cilt, bebek için yatıştırıcı hoş maddeler güzel bir kombinasyonu ile uyum içinde absorbe edilir. Bitkilerin şifa özellikleri korumak ve tamir genç ve cilt tahrişleri yatıştırır, kaşıntı, döküntü, güneş yanığı. Bebeğin vücut ve yüz için günlük besin. Mango tereyağı ve ebegümeci çiçek: Doğal sertifikalı organik (Ecocert). Maddeler DRUIDE küçüğünüzün daha da muhteşem hale getirecek şaşaalı deri garanti, sadece en iyisini sunar. Sağlıklı, dengeli bir cilt için bize güvenin.
 
Kullanımı
 
Hergün istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Nazikçe bebeğinizin tüm cildine masaj yaparak uygulayın. Bu losyondan sonra Koruyucu balsam ile masaj yaparak bebeğinizin cildine yedirin, bu bebeğinizin dış hava koşulllarına karşı cildinizi korumasına karşı yardımcı olur. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.