Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Druide Chamomile & Rice Protein Face Toner - Yüz Toniği 250ml


Ürün kodu: #16710
Son kullanma tarihi:

Tüm Druide Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
75,00 TL 75,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Druide Chamomile & Rice Protein Face Toner - Yüz Toniği 250 ml 

Pirinç özü ise aminoasitler ve özellikle B vitamini bakımından zengindir. Cildi nemlendirir. Güneş ışığı veya hava kirliliği gibi olumsuz etkenlerden deriyi korur. Deri hücrelerinin gelişmesini de sağlar.
Kullanımı: 
Her gün az bir miktar toniği temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Ayrıca alkol içermediği ve ciltteki tahrişi önlediği için, tahrişe bağlı üst deri problemlerini iyileştirmesi amacıyla kafa derisi, koltuk altı ve bacaklarda da kullanmanızda bir sakınca yoktur. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.