Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Drula Kızarıklık Kremi 30 ml


Ürün kodu: #18863
Son kullanma tarihi:

Tüm Drula Ürünleri

Leke ve Çillere karşı

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 40 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Drula Kızarıklık Kremi 30 ml
 
Yaş ilerlemeye başladıkça ciltteki epidermis tabakasında farklı kalınlaşmalar ve cilde rengini veren melaninin miktarında artış gözlenir. Bunun neticesinde yaşlılık lekeleri, izleri ortaya çıkar. Drula Creme Special Extra yapısındaki bitki özleri sayesinde özellikle ciltteki kırmızılıkların ve kırmızı bölgelerin görünümünün azaltılmasında çok etkilidir.
 
Ayrıca Drula Creme Special Extra yapısındaki Penthanol ve Vitamin A ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildi nemlendirerek sıklaştırır.Drula Creme Special Extra özellikle hassas ciltler içinde önerilmiştir!
 
Vücutta çok fazla melanin üretildiğinde ortaya aşağıdaki istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır, bu durumlarda DRULA Creme Special Extrayı kullanabilirsiniz.
 
•  Leke ve Çillere karşı
•  Ciltteki kırmızılıklara (Couperose/Kuperoz ve rozasea tarzı) görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
•  Yaşlılık lekelerine karşı
•  Ciltteki kırışıklıklara karşı

Kullanım Şekli:
İyice temizlenmiş (Drula Sabun önerilir) cilde gece kremi olarak
uygulanır.Kremi uyguladıktan sonra direkt güneş ışınlarına maruz kalmaktan
kaçınınız. Bu hem ürün’ün etkisini azaltır hem de çok nadir de olsa bazı ciltlerde
kızarıklığa yol açabilir.Kesin sonuç için 4-6 hafta arası kullanılmalıdır.Güneşe
çıkmadan önce güneş koruyucu kullanılması önerilir.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.