Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ducray Anaphase 400 ml Şampuan


Ürün kodu: #19914
Son kullanma tarihi:

Tüm Ducray Ürünleri

Saç dökülmesine karşı tedaviye hazırlayıcı şampuan.

  % 0 İNDİRİMLİ 
75,00 TL 75,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Ducray Anaphase Krem Şampuan 400ml

Saç dökülmesine karşı tedaviye hazırlayıcı şampuan

Bu uyarıcı krem şampuan, saç dökülmesine karşı tedaviler için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Saçınıza hacim, güç ve canlılık kazandırır ve günlük kullanım için uygundur.

Saç dökülmesine karşı tedavilerde mükemmel bir tamamlayıcı olup orijinal formülü sayesinde (tocopherol nicotinat GPG4) saç derisinin mikro sirkülasyonunu uyaran hareketi hazırlar ve saç soğanı metabolizmasına gerekli enerji veren öğeleri (vitamin B5, B6, G8) saç soğanına taşır.

Saçın dökülmesine karşı uygulanacak tedavilerde ilk adım, doğru şampuan seçmek olmalıdır. Anaphase Şampuan, içeriğindeki etken maddeler ile saçları güçlendirir, hacim ve canlılık kazandırır.

Özellikle yumuşak kremsi yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı tedavi uygulamalarına hazırlanır. Mükemmel tolerans sağlayan yapısı ile günlük kullanıma izin verir.

Klinik Deneyler

Ducrah Anaphase şampuanı kullananlar üzerinde yapılan bir araştırma sonucunda, kullanıcıların 

  • %88'i saçlarının eskiye nazaran daha güçlü ve daha dayanıklı olduğunu
  • %95'i saçlarda bıraktığı hoş kokuyu beğendiği
  • %90'ı ise uygulamasını kolay olarak bulduğunu

ifade etmiştir. 

Kullanım Talimatları

  1. Saç derisinnden başlayarak nemli saçınıza uygulayın
  2. Elinizle 2-3 dakika boyunca masaj yaparak saçınıza iyice işlemesini sağlayın
  3. Suyla iyice durulayınız.
  4. Gerekli gördüğünüz takdirde ilk 3 işlemi tekrar ediniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.