Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ducray Anaphase Şampuan (İkincisi %50 İndirimli)

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #9548
Son kullanma tarihi:

Tüm Ducray Ürünleri

Saç dökülmesine karşı tedaviye hazırlayıcı şampuan

  % 0 İNDİRİMLİ 
75,00 TL 75,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DUCRAY ANAPHASE ŞAMPUAN  - ŞOK KAMPANYA 2.Sİ %50 İNDİRİMLİ!

Saç dökülmesine karşı tedaviye hazırlayıcı şampuan
Saç dökülmesine karşı tedavileri mükemmel bir tamamlayıcı olup orijinal formülü sayesinde (tocopherol nicotinat GPG4) saç derisinin mikro sirkülasyonunu uyaran hareketi hazırlar ve saç soğanı metabolizmasına gerekli enerji veren öğeleri (vitamin B5, B6, G8) saç soğanına taşır.

Saçın düşmesini önler.

Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmyey karşı tedavi uygulamalarına hazırlanır.

Mükemmel tolerans günlük kullanıma izin verir.

Sunuluş: 200 ml x 2 ADET

KLİNİK KANITLAR

Tedavinin nüfuzunun iyileştirilmesi +%54
* In vitro Boisnic ve al. Pierre Fabre Araştırma Enstitüsü

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.