Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml


Ürün kodu: #6672
Son kullanma tarihi:

Tüm Ducray Ürünleri

Seboreik Dermatit için Bakım Şampuanı

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 40 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 35,40 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

DUCRAY KELUAL DS ŞAMPUAN 100 ml

Ducray Kelual DS şampuan kepekli saçlarda uzun süreli rahatlama sağlar ve hızla saç derisini yatıştırır. Saçı saflaştıran aktif maddelerden yapılan formulü ile ve şiddetli kepek koşullarında yer alan tüm faktörlere savaş açar. Kelual DS Şampuan bu faktörlerin tekrar ortaya çıkmasını önler. Haftada 1 uygulama ile saçınızdaki kepek sorununu engelleyebilirsiniz.

İçeriğinde Ciclopiroxolamine, Çinko, Pirytione, keluamit bulunur.

Kelual DS şampuan pullanmayı uzun süreli olarak bertaraf eder ve saç derisini hızla yatıştırır. Normal yağlı saç derisinde dahi kullanılabilir

Sunuluş

 100 ml plastik şişe

Kullanımı

Saç derisine masaj yaparak köpürtülüp 3 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulanır. En az 6 hafta süreyle haftada 1-2 kez uygulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.