Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ducray Melascreen Eclat Light 40ml


Ürün kodu: #8261
Son kullanma tarihi:

Tüm Ducray Ürünleri

Ten Rengi Açıcı ve Kahverengi lekelere karşı Bakım Kremi

Bu ürünle birlikte 0,95 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
119,00 TL 95,20 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Ducray Melascreen Eclat Light 40 ml
Skin Lightening SPF 15,  Vitamin C + Nacinamide

Açıklama :


İçeriğindeki 2 aktif madde sayesinde ,yüzeysel kahverengi lekelerin hafiflemesine yardımcı olur.İçeriğndeki Vitamin C fazla melanin sentezinden sorumlu enzimi bloke ederek melanositlerin içinde hareket eder.Antioksidan etkisiyle ;okside olmuş melaninlerin yüzeyinde aydınlanmaya sebep olur.

Melascreen Eclat bakımı düzensiz pigmentasyon oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Cilt ışıltısını yeniden kazanır.Akışkan ve nemlendirici yapısı matlaştırıcı ve emici pudralar açısından zengindir.İdeal makyaj zemini oluşturur.Aynı zamanda güneşe karşı ılımlı koruma sağlar.

Kullanım şekli ; sabah ve akşam bütün yüz ,boyun ve ellerin üzerine uygulayınız.Gözle temasından kaçınınız.Güneş ışığına karşı ,Melascreen güneş kremi spf 50+ ile kullanımı önerilir.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.